ביטוח מקיף דואר ישראל

רבים מאיתנו בטוחים שבדואר ישראל ניתן לבצע העברת בעלות לרכב, אולי גם לשלם את ביטוח החובה.

רכב מבוטח בביטוח על ידי דואר ישראל

מה שאינכם יודעים הוא שהיום, לא רק שניתן לשלם ביטוח מקיף בדואר, אלא ניתן להיעזר בו לצורך השוואת מחירים מבין מספר חברות ביטוח מובילות ולאחר שהתקבלה החלטה, ניתן לרכוש את הפוליסה בהליך ממחושב וללא המתנה בתור לפקיד הדואר.

ביטוח מקיף בדואר

הרעיון הוא פשוט. אתם באים לרכוש פוליסת ביטוח מקיף בדואר, בוחרים את זו המתאימה לכם ביותר, משלמים באמצעות כרטיס אשראי, מזומן או המחאה ומקבלים את האישור בו במקום.

מדובר בהליך קל, מהיר ונוח ובעלויות אטרקטיביות וזולות יותר מאלו שמציעות חברות הביטוח עצמן, במידה ותרכשו מהם את הפוליסה באופן ישיר. השוואת ההצעות השונות מתבצעת בדרך ממוכנת בסניף הדואר וחוסכת לכם זמן חיפוש באינטרנט או שיחות אלפון מרובות.

יתרון חשוב נוסף הוא כי אם כבר הגעתם לדואר כדי לבצע העברת בעלות על רכב שקניתן ואתם זקוקים לביטוח מיידי, גם מקיף, תוכלו לרכוש אותו ישירות בסניף ולהתחיל ליהנות מהרכב ללא כל חשש.

השוואת מחירים ואיתור פוליסות ביטוח מקיף

אם בכל זאת אתם מעדיפים לקבל הצעות נוספות ולהשוות ביניהן, תוכלו להיעזר בפורטל צוק ביטוח רכב, שיאתר עבורכם את ההצעות המשתלמות ביותר והמותאמות במדויק לצרכיכם וליכולותיכם הכספיות.

לקבלת מידע נוסף על ביטוח מקיף דואר ישראל ואיתור הצעות משתלמות ממיטב חברות הביטוח, מלאו את פרטיכם בטופס שבאתר ונציגי צוק ביטוח רכב ישמחו לסייע לכם במציאת הפוליסה האטרקטיבית ביותר.

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!