ביטוח רכב הצעות מחיר

כל בעל רכב מכיר ומודע להוצאות שכרוכות באחזקת רכב, הוצאות שכוללות גם את מחירי הביטוח. בעוד שלא ניתן להוזיל את מחירי הדלק שאחידים בכל מקום, הרי שבכל הנוגע לביטוח הרכב יש מה לעשות, אם מבצעים חיפוש מקיף ויסודי עם השוואת מחירים בין חברות הביטוח.

אם באמת רוצים לחסוך כסף, ההמלצה היא לבקש כמה וכמה הצעות מחיר, לבדוק מה כוללות הפוליסות שמוצעות לכם, לבצע השוואה ורק אז לקבל החלטה שתסייע לכם להקטין את ההוצאות.

רכב קטן עומד על מטבעות כסף

 

ביטוח חובה לרכב – כמה עולה?

עלות ביטוח חובה לרכב אינה קבועה ואחידה מאחר והיא מחושבת לפי הקריטריונים של המבוטח. קריטריונים אלו כוללים, בין היתר, את גילו ומינו של הנהג, מספר השנים בהן הוא נוהג, האם היו לו עבירות תנועה בעבר, סוג הרכב והשנתון ונתונים נוספים.

רק לאחר שקלול כל הנתונים מרכיבה חברת הביטוח הצעת מחיר הנשענת על אותם הפרמטרים.

ביטוח חובה מחיר

גם לאחר ששוקללו כל הנתונים, אין פירוש הדבר כי מחיר ביטוח חובה לרכב יהיה אחיד בכל חברות הביטוח ואין מחירון קבוע לביטוחים אלו. מי שמעוניין לחסוך בכסף יצטרך לעשות בדיקה מקיפה ויסודית הכוללת פנייה למספר חברות ביטוח ולאחר מסירת כל הפרטים על הנהג והרכב, לקבל מהן הצעת מחיר כך שניתן יהיה להשוות בין המחירים וגם בין הכיסויים הביטוחים של כל פוליסה.

מדובר בהליך שיכול להיות ארוך ולגזול מכם זמן יקר, ומסיבה זו רבים נוטים לקבל את הצעת המחיר הראשונה שקיבלו, לכל היותר השנייה, מבלי שביצעו השוואת מחירים כוללת יותר.

ביטוח רכב הצעת מחיר

למי שאין את הזמן והסבלנות לפנות עצמאית למספר גדול של חברות ביטוח כדי לקבל מהן הצעת מחיר לביטוח רכב חובה, מעמיד פורטל צוק ביטוח רכב, כלי יעיל ונוח באתר החברה. אחרי שהזנתם את פרטיכם בטופס שבאתר, כולל הנתונים הנדרשים לקבלת ההצעה, כמו גילכם, האם יש נהג נוסף העושה שימוש ברכב וכדומה, תקבלו בתוך זמן הצעות מחיר רבות ממספר חברות ביטוח עם מחירון של כל אחת מהן.

באופן זה נחסך מכם זמן חיפוש יקר וכל הנתונים מרוכזים במקום אחד ומאפשרים לכם לבצע השוואת מחירים מהירה ונוחה.

נשמח לסייע לכם למצוא את הצעת המחיר הטובה ביותר. מלאו את פרטיכם באתר ותוך זמן קצר תקבלו מגוון הצעות לבחירתכם.

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!