חברת ביטוח רכב שירביט

אחת מחברות הביטוח הצעירות ביותר היא חברת ביטוח רכב שירביט. החברה צעירה אולם מבטיחה מאד ולא מזמן זכתה במכרז לביטוח הרכבים של עובדי המדינה בארץ.

החברה התחילה את דרכה בשנת 1986 כסוכנות ביטוח והפכה לחברה מבטחת בשנת 2002.

לוגו של חברת הביטוח שירביט

שירותי ביטוח רכב- חברת ביטוח שירביט

פוליסות הביטוח לרכב אותן מספקת חברת הביטוח לרכב שירביט הן ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג'.

  • ביטוח חובה- הביטוח נועד לכסות נזקי גוף של נהג ברכב והנוסעים בו, כולל הולכי רגל שנפגעו בשל השימוש ברכב המבוטח. הכיסוי הביטוחי כולל פיצוי בגין אובדן כושר השתכרות, פיצוי בגין כאב וסבל והוצאות רפואיות.
  • ביטוח צד שלישי- פוליסת ביטוח זו מכסה את המבוטח במקרים בהם נגרם נזק לרכושו של צד שלישי. חברת הביטוח משלמת את כל הסכומים שיכסו את הנזקים כתוצאה משימוש ברכב המבוטח, כולל הוצאות משפטיות.
  • ביטוח מקיף לרכב- סוג ביטוח זה משפה את המבוטח על נזקים שנגרמו לרכבו או לרכבו של אדם אחר. הביטוח מכסה קשת רחבה של נזקים, ביניהם גניבה, התלקחות, שטפון, מעשי זדון, התהפכות ועוד.

בנוסף לכיסויים הביטוחיים שמספקות פוליסות הביטוח לרכב של חברת שירביט, מעמידה החברה למבוטחים שירותים נוספים, ביניהם מענה טלפוני אנושי עשרים וארבע שעות ביממה, גרירה שירותי דרך, רכב חלופי, מוסכי הסדר בכל הארץ, כיסוי מלא לשמשות הרכב, בלי השתתפות עצמית ועוד.

שירות לקוחות וטפסים להורדה

מוקד שירות הלקוחות של חברת שירביט זמין לרשותכם בכל שעה משעות היממה במספר 2003*. או 076-8622260.

באתר החברה תוכלו למצוא מגוון טפסים ופוליסות להורדה ומילוי מהיר שיחסוך לכם זמן המתנה.

מעוניינים בקבלת מידע נוסף או הצעות מחיר מחברת ביטוח שירביט? רוצים לחסוך זמן וכסף? פורטל צוק ביטוח רכב ישמח לסייע לכם. מלאו את פרטיכם בטופס המקוון שבאתר ועד מהרה תקבלו מענה לכל שאלה, בקשה או פנייה.

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!