חברת ביטוח רכב כלל

כלל היא אחת מהחברות הפיננסיות הגדולות בישראל ותחומי העיסוק שלה כוללים בין השאר ניהול קופות גמל וקרנות השתלמות, השקעות, משכנתאות, אשראי, ביטוח מנהלים, ביטוח בריאות ועוד. אחד מהענפים בהם חברת כלל מרכזת פעילות עסקית רבה, הוא ענף ביטוח הרכב שמסגרתו כלל מציעה ביטוח חובה, ביטוח מקיף וכיסוי צד ג'.

לוגו של חברת כלל ביטוח רכב

מאפייני פוליסה של חברת כלל ביטוח

כלל מציעה למבוטחים הפוטנציאליים שלה מספר מסלולים של ביטוח, בהתאם לצרכים האישיים וסוג הרכב שברשותם. פוליסת ביטוח מקיף של כלל לרכב פרטי זמינה בשתי גרסאות עיקריות, כאשר האחת מיועדת לנהגים בכל הגילאים וכוללת כמובן גם ביטוח צד ג', ואילו השנייה מתאימה לנהגים זהירים במיוחד מעל גיל שלושים.

האופציה השנייה נקראת גם ביטוח מקיף במסלול ירוק וכוללת הטבות שונות למבוטחים – הגדלת כיסוי על הוצאות משפט, הגדלת גבול ביטוח צד ג', שירותי גרירה, כיסוי שברים בשמשות ועוד.

מעבר לביטוח המקיף לרכב פרטי, הנהגים יכולים כמובן לבחור בפוליסת חובה שמכסה את נזקי הגוף של הנהג והמשתתפים האחרים בכביש וביטוח צד ג' לנזקים שנגרמו לרכבים ורכוש של אנשים אחרים.

רוכבי אופנוע שאינם מעוניינים לעשות ביטוח מקיף מפאת העלויות הגבוהות יותר, יכולים לבחור בביטוח צד ג' משתלם יותר, כאשר גבול האחריות היא עד סכום של 350 אלף ₪. בנוסף, בעלי רכבים מסחריים, טרקטורים וכלי תחבורה שמשקלם עולה על שלוש וחצי טון, יכולים גם הם לבחור במסלולים משתלמים של ביטוח חובה, מקיף וצד ג'.

שירות לקוחות ויצירת קשר – חברת כלל ביטוח

לקוחות פוטנציאליים אשר רוצים לפנות לחברת כלל או לברר על מאפיינים נוספים של ביטוח רכב, יכולים לעשות זאת דרך המוקד הטלפוני במספר *5454 או 03-9420440. המוקד פעיל בימים א' עד ה' בין השעות 08:00-16:00, אך ניתן להגיע דרך המספר גם למוקד חירום שפעיל במשך 24 שעות ביממה. כמו כן, ישנה אפשרות להיכנס לאתר האינטרנט של החברה, לקבל מידע רלוונטי, להוריד טפסים שימושיים ואף להשאיר פנייה לנציגי החברה.

כל מה שאתה צריך לעשות כדי למצוא את ההצעות המשתלמות ביותר של חברת כלל ביטוח, זה להשאיר את הפרטים האישיים שלך בעמוד זה והנציגים שלנו יסייעו לך טלפונית במהירות האפשרית.

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!

שאלות תשובות

שאלה

צפה בתשובה

תשובה